Regisztráljon szakmai partnerünkként! Fodrászok, kozmetikusok, masszőrök, s minden felhasználónk, aki a szépségipar területén dolgozik, kedvezménnyel vásárolhatja meg az általunk forgalmazott termékeket! Bővebb tájékoztatás a "Hírek" menüpontban
Regisztráljon szakmai partnerünkként! Fodrászok, kozmetikusok, masszőrök, s minden felhasználónk, aki a szépségipar területén dolgozik, kedvezménnyel vásárolhatja meg az általunk forgalmazott termékeket! Bővebb tájékoztatás a "Hírek" menüpontban
Elasztikus gyantagyöngy 800gr - Levendula
Ideális az érzékeny felületek gyantázására (arc, bikini, hónalj). Használatával a gyantázás kíméletesebb, mivel kizárólag csak a szőrhöz tapad, így a bőrt nem tépi meg.
Minden bőrtípusra használható.
Maximum 40 kg-ig választható! Utánvétes küldemény! Közvetlenül a GLS futárjának fizetheti megrendelését készpénzben! A GLS SMS-t küld Önnek a csomag kézbesítésének reggelén, mely tartalmazza a csomag azonosító számát, a kézbesítés várható idejét (pl.: 8–11 óra között) és a futár telefonszámát.
A termék súlya 0.80 Kg, így a szállítási költség 1 termék esetében 1 690 Ft.Max. 40 kg-ig választható! A rendelés értékét és a szállítási költséget, a rendelés végeztével fizetheti. Választhatja a Barion kártyás fizetést. Ha nem szeretne adatokat megadni az interneten, kérjük várja meg , míg megküldjük díjbekérőszámlánkat, mely tartalmazza számlaszámunkat, s az utalandó összeget! A GLS SMS-t küld Önnek a csomag kézbesítésének reggelén, mely tartalmazza a csomag azonosító számát, a kézbesítés várható idejét (pl.: 8–11 óra között) és a futár telefonszámát.
A termék súlya 0.80 Kg, így a szállítási költség 1 termék esetében 1 290 Ft.Minden bútor és elektro-kozmetikai nagy-gép külön szállítási tételnek minősül, melyre ELŐREUTALÁS esetén 100 kg-ig és/vagy 1m3-ig: - Budapest közigazgatási határán belül INGYENES - Pest megye területén belül bruttó 8.900.- - Pest megye határán kívül bruttó 20.000.- 100kg és/vagy 1m3 feletti tétel esetén egyedi árszabást alkalmazunk - ekkor személyesen egyeztetünk vásárlóinkkal! Kozmetikai- és fodrászbútort, amennyiben annak súlya meghaladja a 40 kg-ot, utánvéttel nem szállítunk!!
Nekem ez nem vált be, nagyon folyós, ha lejjebb veszem a hőt a gépen, akkor hamar dermed, de amúgy is hamar dermed, törik, stb... És egy nagyot vettem belőle, nagyon csalódott vagyok mert számomra ez használhatatlan. Levendula illat sehol, ezek szerint az csaka színre utalt...
A leírásnak megfelelő termék.
Használatát még szoknom kell, mert eddig nem használtam ilyet, de a gyanta tökéletes.
Szuper!
szuper jo
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel!
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel!
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel!
Nekem sajnos egyáltalán nem volt jó. Az egyetlen pozitívum, hogy miután felkeni az ember a bőrre, hamar megszilárdul. Viszont a gyengébb, rövidebb szőrszálakat nem tépi ki, olyan, mint ha nem ragadna bele a gyanta. Az erősebb szőrszálaknál pedig képtelenség lehúzni, mert apró darabokra törik, egyáltalán nem rugalmas..
Az igaz, hogy működik és kevésbé fáj mint más gyanta, de nem hosszantartó. 1 hét után már használnom kell újra ha sima bőrt szeretnék.
Kozmetikusként mindenkinek ezt tudom ajánlani.Könnyű vele dolgozni,hamar felolvad.
kenhető, szépen elolvad, nem irritálja a bőrt
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel!